WhatsApp
Yükleniyor...

Online Katalog

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Programlama Online Katalog

Online Katalog

ONLİNE KATALOG NEDİR
Online katalog ürün ve hizmetlerinizin bulunduğu kataloğun internet ortamında kullanılabilen halidir.


ONLİNE KATALOG NASIL ÇALIŞIR
İnternet ortamında kullanılmaya uyumlu hale getirilen katalog web sitenizin bulunduğu sunucuya yüklenilerek çalışır duruma getirilir. Bu kataloğu dilerseniz müşterilerinizle direk paylaşabilirsiniz.

 

NEDEN ONLİNE KATALOG KULLANMALIYIM
Online katalog ile müşterilerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.İnternet siteniz üzerinden online kataloğunuzu paylaşarak 7 gün 24 saat ürünleriniz,hizmetleriniz hakkında reklam yapabilirsiniz. Güncelleme işlemi basılı materyale göre kıyaslandığında çok daha basittir.


ONLİNE KATALOĞUN AVANTAJLARI NELERDİR
- Online katalog ile çevrenizin korunmasına yardımcı olmuş olursunuz ağaç kesilmesine gerek kalmaz.
- Online kataloğunuzun sayfaları istenildiği gibi kolay bir şekilde internet ortamında küçültüp büyültülebilir detaylara ulaşılabilir.
- Kataloğunuzun sayfaları arasında geçiş yapılabilir.
- Online katalog sayesinde kopyalama ve müşterilere dağıtım gibi işlerle uğraşmazsınız böylece hem zamandan hemde maliyetden tasarruf etmiş olursunuz.
- Online katalogda herhangi bir sayfayı silmek veya güncellemek kolaydır diğer kataloglara nazaran tekrar basım v.b şeylerle uğraşmazsınız.
- İstediğiniz kadar kataloğa sahip olursunuz.
- Online kataloglar mail olarak gönderilebilir,cdye yazılabilir veya internet sitesinden kolaylıkla bilgisayara indirilebilir.