WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

Mağazanızın 7 gün 24 saat açık olduğunu düşünün ve her gün mağazanızı yüzlerce kişinin ziyaret ettiğini ve sizin tüm ürünlerinizi müşterilerinize ayrıntılı bir şekilde sunabildiğinizi ve anlattığınızı düşünün... Çok zor değil mi?

 

Günümüzde E-ticaret tüm sektörler için çıp gibi büyümekte ve bu büyüme sürekli yükselen bir grafikle devam etmektedir. Siz neden bu imkandan faydalanıp, ürünlerinizi internete taşımıyor sunuz?

 

Webalya, hazırlamış olduğu sektörünüze özel E-Ticaret paketleri ile sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasite ile hizmet vermektedir.

 

Teknik Destek ve İçerik Yönetimi:

E-ticaret siteniz yayına alınırken ve alındıktan sonra sürekli yanınızdayız. İlk aşamada tüm web siteniz görsel banner çalışmaları ve ürün resimleri ile birlikte hazırlanır. Ürünleriniz web sitenize tarafımızca yüklenir. ( Maksimum 100 adet ) Yapılması gereken bütün ayarlamalar, sanal pos kurulumları tarafımızca gerçekleştirilir. 

 

Arama motorlarına uygun altyapı:

E-ticaret siteniz tarafımızca arama motorlarına uygun bir altyapı ile hazırlanmaktadır. Bu sebeple kısa sürede arama sonuçlarında yer alır, ziyaretçi sayınızı ve ticaret sayınızı arttırabileceksiniz.

 

Çeşitli ödeme yöntemlerini kullanın:

E-ticaret sitenizde piyasada uygulanan bütün tahsilat sistemlerini uygulama şansına sahipsiniz. Kredi kartı, Banka Havalesi, Kpıda Ödeme, Puan ile ödeme, Mail order ödeme şekilleri gibi onlarca ödeme modülü hizmetinizde.

 

Faturanızı web sitenizden kesin:

E-ticaret sitenizde size sunduğumuz fatura modülü ile, şablon tasarımını kolayca kendi faturanıza göre tasarlayabilir, siparişlerinizin faturasını web sitenizden kolayca kesebilirsiniz.

 

Kargo Etiket Basımı:

Kargo Etiket basım modülü ile siparişlerinizin kargo etiketlerini basarak hem hata ihtimalini sıfıra indireceksiniz, hem de zamandan kazanacaksınız.

 

Onlarca Promosyon seçeneği:

E-ticaret sitenizde uygulayacağınız promosyon seçenekleri ile ticaretinizi hızlandırabileceksiniz. İndirim kuponları, süreli kampanyalar, sepet tutarına göre promosyon, hediye çekleri, üye gruplarına özel fiyat uygulamaları veya indirim oranları ile müşterilerinizi alışverişe teşvik edebileceksiniz. 

 

Ürünlerinizi kolayca yükleyin, kolayca yönetin:

E-ticaret sitenizde sunacağımız modül sayesinde, ürünlerinizi toplu olarak Excel üzerinden yükleyebilirsiniz. Yine Excel üzerinden kolayca güncelleyebilirsiniz.

 

Müşterilerinizi SMS ile bilgilendirin:

Sms entegrasyonu ile E-ticaret sitenizden SMS alışverişine başlayabilirsiniz.

 

Yukarıda sunduğumuz özellikler, bizi diğer e-ticaret firmalarından ayıran bazı önemli özelliklerdir. Siz de size özel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.